Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/Newspaper/theme.json) is not within the allowed path(s): (/home/airgo/domains/airgo.pl:/tmp:/var/tmp:/home/airgo/.tmp:/home/airgo/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/airgo/domains/airgo.pl/public_html/wp-includes/class-wp-theme-json-resolver.php on line 353
Program Aeroplan obchodzi 15 lat istnienia – AirGo.pl
Strona główna Lotnictwo Cywilne Komunikacyjne Program Aeroplan obchodzi 15 lat istnienia

Program Aeroplan obchodzi 15 lat istnienia

0
109

Air Canada świętuje dziś 15-lecie programu darowizn członków Aeroplan. Od momentu powstania w 2006 r. Członkowie Aeroplan przekazali ponad 1,3 miliarda punktów, które pomogły wesprzeć ponad 1400 inicjatyw, głównie kanadyjskich, działających na rzecz poprawy życia i pomagających społecznościom lokalnie, w całej Kanadzie i na całym świecie. 1,3 miliarda punktów może oznaczać przelot jednej osoby dookoła świata blisko 9 000 razy.

Dzisiejszy dzień to ważny kamień milowy w programie darowizn członków Aeroplan. Rozpoczęliśmy ten program w 2006 r., Aby coś zmienić i z pewnością osiągnęliśmy ten cel” – powiedział Mark Nasr, starszy wiceprezes ds. Produktów, marketingu i handlu elektronicznego w Air Canada. „Sukces tego programu nie byłby możliwy bez hojności naszych członków i ciągłego zaangażowania naszych lojalnych partnerów charytatywnych i jesteśmy niezmiernie wdzięczni za ich wsparcie. Przez lata budowaliśmy silne relacje z tymi organizacjami, co pozwala nam pomagać wielu lokalnym społecznościom. Pomagamy dzieciom i rodzinom od wybrzeża do wybrzeża. Jesteśmy zobowiązani do dalszej współpracy, aby stworzyć lepszą przyszłość dla potrzebujących w Kanadzie i na całym świecie, ponieważ każdy darowany punkt ma moc wpływania na życie ”.

Twoje punkty mają znaczenie

Nasi członkowie od 15 lat angażują się w sprawy bliskie ich sercu. Aeroplan wspiera blisko 300 organizacji charytatywnych, które są zgodne z podstawowymi wartościami Air Canada, takimi jak: bezpieczeństwo, zdrowie i dobre samopoczucie, włączenie społeczne, działania na rzecz klimatu i odpowiedzialne wykorzystanie zasobów.

Kluczowym partnerem pozostaje program transportu szpitalnego Fundacji Air Canada. Dzięki hojności członków Aeroplan, Fundacja Air Canada co roku przekazuje miliony punktów Aeroplan szpitalom pediatrycznym w całej Kanadzie, aby pomóc dzieciom w uzyskaniu potrzebnej opieki medycznej poza domem.

Arianne jest jedną z nich. Kilka lat temu została skierowana do szpitala dziecięcego w Montrealu, znajdującego się 11-12 godzin jazdy samochodem od jej domu we Sept-Îles w Quebecu. Od tego czasu Arianne korzysta z programu transportu szpitalnego Fundacji Air Canada, aby uzyskać dostęp do potrzebnej jej opieki. Obejrzyj jej historię:

Każdy partner korporacyjny ma kampanię Matching Week, w której Aeroplan dopasowuje pierwsze 500 000 punktów przekazanych online. W marcu nasz wieloletni partner, Lekarze bez Granic, zebrał 7,1 miliona punktów, co pozwoliło im znacznie obniżyć koszty niezbędnych podróży lotniczych.

W ciągu ostatnich 15 lat przekazanie przez Air Canada Aeroplan ponad 260 milionów punktów na rzecz MSF znacznie obniżyło nasze koszty niezbędnych podróży lotniczych.
W rezultacie więcej z każdego przekazanego dolara jest wydawane bezpośrednio na zapewnienie pomocy humanitarnej w nagłych wypadkach osobom dotkniętym
konfliktem, nagły wypadkiem lub zaniedbanie
”- powiedział Joseph Belliveau, dyrektor wykonawczy Lekarze Bez Granic Canada. „W marcu 2021 roku to wsparcie ułatwiło mi lot do regionu Tigray w Etiopii, gdzie pracowałem z zespołami Médecins Sans Frontières reagującymi na szybko rozwijający się kryzys. Niesamowite wsparcie Air Canada i Aeroplan pomaga MSF wywrzeć trwały wpływ w ponad 70 krajach, w których nasze najbardziej potrzebna jest praca humanitarna ”.

W kwietniu Fundacja Stephena Lewisa mogła również liczyć na wielu hojnych zwolenników, którzy przekazali ponad 2,5 miliona punktów podczas jej kampanii Matching Week, wspierającej oparte na prawach człowieka reakcje na HIV i AIDS w Afryce Subsaharyjskiej, które dotyczą nierówności, które pozwalają na rozwój pandemii.