środa, 25 maja, 2022
- REKLAMA -
Google search engine

Panel doradczy dla klientów Ryanair

Polecamy:

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie pod względem tanich lotów, punktualności lotów i obsługi klienta, ogłosiła 13 maja uruchomienie nowego panelu doradczego dla klientów. Ryanair zaprasza pasażerów z całej Europy do przekazywania opinii oraz rekomendacji, które pomogą w dalszym doskonaleniu usług pasażerskich.

W ramach pierwszego spotkania panelu doradczego klientów już tej jesieni, wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do biura Ryanair w Dublinie, aby wziąć udział w spotkaniu dotyczącym obsługi klienta, aby pomóc Ryanairowi ulepszyć swoje usługi. Aplikanci mogą spodziewać zaproszeń na przyszłe spotkania w ramach panelu doradczego dla klientów w głównych miastach europejskich jak Madryt, Rzym, Berlin, Warszawa i wiele więcej. Zalecenia z panelu nadadzą kształt programowi poprawczemu Ryanaira w 2022 r., wzmacniając zobowiązanie Ryanaira do zapewniania najtańszych lotów, punktualności oraz doskonałej obsługi klienta.

Nowy panel doradczy Ryanair jest jedną z kilku inicjatyw w zakresie obsługi klienta, które zostaną wprowadzone w 2021 r. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 maja poprzez stronę internetową www.ryanair.com, a wybrani kandydaci zostaną powiadomieni przed 14 czerwca. Koszty przelotów oraz zakwaterowania w hotelu dla członków panelu (wraz z osobą towarzyszącą) zostaną pokryte przez Ryanair, a członkowie panelu będą mieli okazję zwiedzić Dublin podczas swojej trzydniowej wyprawy (2 noclegi).

Dyrektor ds. Marketingu Ryanaira, Dara Brady, powiedział:

Cieszymy się, że możemy ogłosić nasz pierwszy w historii panel doradczy dla klientów, aby umożliwić pasażerom pomoc w ulepszaniu obsługi klienta. Chociaż Ryanair pozostaje nie do pobicia pod względem tanich lotów, wyboru i punktualności, jesteśmy zdeterminowani, aby słuchać naszych klientów i ulepszać nasze usługi przewożąc już wkrótce 200 mln pasażerów rocznie.

Nasz nowy panel doradczy zapewni nam bezpośrednie opinie oraz rekomendacje od klientów i pomoże zapewnić naszym pasażerom lepszą obsługę w 2022 roku i w kolejnych latach. Ponieważ Ryanair wychodzi z pandemii Covid-19, klienci mogą spodziewać się jeszcze większej poprawy usług, nowych samolotów i jeszcze niższych cen.”.

Najnowsze