4 nowe trasy Wizz Air z Polski

0
51

Wizz Air, najszybciej rozwijająca się linia lotnicza w Europie ogłasza dzisiaj dodanie czterech nowych tras z Polski. W czerwcu w ofercie WIZZ, uruchomione zostaną nowe połączenia z Lublina do Burgas, położonego na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, z Poznania i Warszawy do Lwowa na Ukrainie oraz z Warszawy do Malagi w Hiszpanii. Bilety dostępne są w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji. Ceny zaczynają się już od 69 złotych*.

Powiedz TAK letnim podróżom i zacznij planować wakacje już teraz! Nowe trasy z Polski zostaną otwarte w czerwcu i we wrześniu 2021 roku.

Nowa oferta Wizz Air to wsparcie rozwoju branży lotniczej i hotelarskiej w regionach, a także możliwość dla pasażerów z Polski, aby podróżować z WIZZ w najniższych cenach do Bułgarii, Hiszpanii i na Ukrainę. Połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu na trasach Lublin – Burgas, Poznań – Lwów i Warszawa – Malaga, natomiast połączenie Warszawa – Lwów- trzy razy w tygodniu. Bilety są już dostępne w sprzedaży na wizzair.com lub w mobilnej aplikacji.

Aby pomóc pasażerom i załodze podróżować bezpiecznie i bezproblemowo, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia jak i schodzenia z pokładu.

Pomimo faktu, że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air, odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97% wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu.
Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wybierając tę usługę, pasażerowie mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, mogą anulować lot do 3 godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100% pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie.

Bilety na najnowsze trasy WIZZ dostępne są w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji
Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała: – Jest nam niezmiernie miło ogłosić kolejne trasy WIZZ z Polski. Wraz z nadchodzącym latem, chcemy zaoferować naszym pasażerom jak najszerszy wachlarz możliwości podróżowania. Wierzymy, że w sezonie wakacyjnym nasi pasażerowie będą mogli spełniać swoje podróżnicze marzenia i realizować swoje plany wyjazdowe. Bułgaria, Hiszpania i Ukraina dodane dziś do polskiej siatki połączeń WIZZ czekają! Jesteśmy przekonani, że nowe trasy dostarczą Polakom jeszcze więcej możliwości bezpiecznego podróżowania. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air.

NAJNOWSZE TRASY WIZZ AIR Z POLSKI

TRASADNICENA OD*START
LUBLIN – BURGASśroda, niedziela109 PLN13 czerwca 2021
POZNAŃ – LWÓWczwartek, niedziela69 PLN13 czerwca 2021
WARSZAWA – LWÓWponiedziałek, środa, piątek69 PLN11 czerwca 2021
WARSZAWA – MALAGAponiedziałek,piątek159 PLN11 czerwca 2021

Info: Wizz Air